Mail pre Zvolenčanov

Na službe sa aktuálne pracuje.

Svoju emailovú adresu môžete mať v predstihu. Stačí vyplniť formulár nižšie. O spustení služby Vás budeme následne informovať.

Zvolenský email

Nezáväzná rezervácia

Vyplňte formulár nižšie aby ste boli medzi prvými, ktorí sa dozvedia o spustení služieb osobných emailov.

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.

Prečo emailové schránky?

Cieľom emailových schránok pre Zvolenčanov sa snažíme spustiť služby súvisiace s podporou informovanosti občanov mesta Zvolen. Na tieto Zvolenské emaily budete dostávať automaticky novinky o dianí vo Zvolene a v jeho okolí.

Ide o emailovú službu, ktorá Vám pomôže byť vždy v obraze o aktivitách v meste Zvolen. Máme zato, že táto služba tu chýbala. Ľudia sa často sťažujú, že sú nedostatočne informovaní o udalostiach v meste Zvolen a jeho okolí. Touto službou sa pokúšame o zmenu.

Čo naviac získate?

Zriadením Zvolenského emailu získate lokálnu službu, kde Vaše údaje nie sú vo vlastníctve zahraničných korporácií ako je Google, Microsoft a pod. Mnoho užívateľov vôbec netuší, že používaním týchto zahraničných služieb súhlasia s používaním údajov k marketingovým účelom. Čo je najhoršie – nie sú vlastníkmi svojich vlastných údajov!

Vyšia úroveň súkromia

U nás sú vaše údaje naozaj vaše! Emaily sú chránené modernou kryptografiou. To znamená, že nikto okrem Vás nebude mať možnosť nahliadnuť do vašej emailovej schránky a komunikácie. Ani administrátori a správcovia tejto služby! Preto komunikácia ako aj obsah správ nebude poskytovaná tretím stranám. Nie je to totiž možné.

Vaša emailová adresa nebude zverejnená ani inak poskytovaná na žiadne reklamné účely ani zber údajov o vašich záujmoch pre personalizované zdelenia. Vy sami rozhodnete aké informácie chcete dostávať a komu vašu emailovú adresu poskytnete!

Flexibilita

V prípade, že nastane akýkoľvek technický problém ako je napríklad strata prístupu k účtu, vieme pomôcť. Na medzinárodných službách je ťažké sa dožadovať pomoci. Veľké spoločnosti nepristupujú k užívateľom osobytne a veľa krát je vaša požiadavka vybavená príliš neskoro. My sa vieme dohodnúť a problém vyriešiť v násobne kratšom čase. A predovšetkým Vašu schránku nezablokujeme a ani neobmedzíme prístup k vašim údajom.

Úplne zadarmo

Zvolenský mail je typ služby, ktorý je bežne vo svete spoplatnený. Zvolenčania však túto službu získaju úplne zdarma! Jedinou podmienkou je aktívny odber Zvolenských noviniek. Ide o správy, ktoré považujeme za užitočné. Frekvencia takýchto správ bude adekvátna voči aktivitám v meste Zvolen. Nikdy nie však v takej miere aby ste ju považovali za otravnú.

Každá emailová adresa bude mať možnosť zriadiť niekoľko aliasov. Na výber je z niekoľkých doménových adries súvisiacich s mestom Zvolen.

Priestor emailovej služby bude predmetom testovania a verejnej diskusie. Veríme, že budete spokojní.

Pripravované sprievodné služby

Každá registrácia zároveň automaticky získa prístup k ďalším výhodným službám, ktoré plánujeme priebežne spúšťať. Ide napríklad o tieto služby:

  • Personalizované novinky na email
  • Reklamný a mestský vestník
  • Personalizovaná online nástenka
  • Online úložisko pre odosielanie nadrozmerných súborov
  • Možnosť tvorby webových stránok či eshopu
  • Zvolenský sprievodca
  • Kalendár udalostí
  • a ďalšie

Máte nápad?

Viete o online službe, ktorá by sa vo Zvolene hodila? Napíšte nám na ahoj@mojzvolen.sk a radi to s Vami preberieme osobne na káve, telefonicky alebo na internete.

Ďakujeme, že sa zaujímaš,
Zvolenská iniciatíva